Győzelem szülinapra
Herczeg Domonkos tornagyőzelemmel ünnepelte születésnapját Gódor Norbert oldalán az idénynyitó versenyen.

Május 13-án Gödöllőn vette kezdetét a Tenisz-Pro Topspin Tour, a hazai strandtenisz versenysorozat. A két kategóriában zajló verseny nagyszerű hangulatban, néhol esőben, de a nap végére szikrázó napsütésben került megrendezésre.

A versenyen a sportág leendő nagyjai, a hazai utánpótlás jeles képviselői is elindultak a gyerekek és az amatőr játékosok számára elindított B kategóriában, melyet végül a Tóth Attila/Tóth Gergő páros nyert meg, megelőzve a Dárday Zoltán/Jadlóczky Botond és a Jeney Orsolya/Bíró Dénes duót.

Az B kategória győztese utána az A kategóriában is megmérette magát és tisztességgel helyt állt a nagyobb játékerejű párosokkal szemben. A versenyt végül a legnagyobb esélyes Gódor Norbert/Herczeg Domonkos páros nyerte, utóbbi játékos így tornagyőzelemmel lepte meg magát másnapi születésnapjára.

A döntőben a Bor Péter/Schmidt Péter párost győzték le 6-4-re, így első idei tornagyőzelmüket gyűjtötték be.

4.Tóth Attila/Tóth Gergő

A következő verseny május 24-én lesz Gödöllőn, ahol kifejezetten olyan játékosok nevezését várjuk, akik még sosem játszottak strandtenisz versenyen. Részletek a versenynaptárban.

Miközben a hazai verseny zajlott Gödöllőn, addig a világranglista TOP100-ban szereplő játékosaink Szlovéniában versenyeztek két nemzetközi tornán és az Erdélyi Mónika/Kovács Anikó páros mindkettőt meg is nyerte.