Gódor/Daróczi-siker
30 páros indult a hétvégi gödöllői versenyen.

A verseny képeit ide kattintva tekintheted meg a Facebook-on

Szombaton került megrendezésre a hazai strandtenisz szezon következő versenye Gödöllőn, melyen 30 páros indult.

A B kategóriában Torják Zoltán és Pataki Márk bizonyult a legjobbnak, megelőzve a Dundler József/Dundler Ferenc és Herczeg Domonkos/Jadlóczki Botond párost, a gyerekeknél pedig Szabó Lilla és Bor-Fejérváry Péter nyerte a döntőt 6-4-re a Torják Barnabás/Dorozsmai Martin duó ellen, a hölgyek versenyét pedig Jeney Orsolya Czakó Zsófia párjaként nyerte meg.

Az összesen 10 párost magába foglaló A kategóriában az 1. kiemelt Bor Péter/Zsembery Tamás páros meglepetésre csak az A csoport második helyén végzett, így a B csoport első helyezettjével, a 2. kiemelt Dundler József/Kaliszky András párossal játszhattak az elődöntőben, melyet 6-3-ra megnyertek. A másik elődöntőben a Gódor Norbert/Daróczi Gábor páros 6-1-re nyert a fiatal és nagyon jó játékkal előrukkoló Vincze Bálint/Szabados Zsombor kettős ellen, majd a lendületük kitartott a döntőben is és Borék ellen 9-2-es győzelmet ünnepelhettek.

A Tenisz-Pro/Topspin Tour következő állmása a július 22-23-i nemzetközi torna lesz Gödöllőn, majd augusztus 26-27-én az Országos Bajnokságra kerül sor.