Gödöllőn rajtolt el a szabadtéri szezon
A Gódor Norbert/Kalocsa Bence, a Gavalda Réka/Kovács Anikó és a Dobák Bálin/Nádasy Gergő páros győzött szombaton.

Szombaton a gödöllői Egyetemi Teniszklubban rajtolt el a 2021-es hazai strandtenisz sorozat.

A női páros versenyszámot a Kovács Anikó/Gavalda Réka páros nyerte, megelőzve az első versenyén induló Gruber-Éger Zsófit és partnerét, Kovács Zsuzsit, míg a harmadik helyet a Szabó-Józsa Kati/Palotai Marianna páros szerezte meg.

4. Borsos Réka/Gyebnár Fanny
5. Jeney Orsolya/Szabó Lilla
6. Ferenczy Szilvia/Terebessy Emese

A férfi párosok versengése a Gódor Norbert/Kalocsa Bence duó győzelmével végződött.

A csoportmeccseket követően az elődöntőben a Horváth Péter/Vajai Máté páros 75 16 10-4-re nyert a Balassa Balázs/Tállay Miklós kettős ellen, a Gódor Norbert/Kalocsa Bence duó pedig 75 61-re nyert Torják Zoltán és Endrődy Máté ellen.

A döntőben Gódorék 75 64-re győztek Horváthék ellen, míg az 5. helyért a Bor Péter/Zsembery Tamás páros nyert a Kovács Zsuzsa/Kalocsa Zoltán kettős ellen.

7. Kovács Anikó/Vincze Bálint, Bíró Dénes/Tóth Attila
9. Ifj. Osváth Csaba/Orgoványi Botond

A B kategóriában a Dobák Bálint/Nádasy Gergő duó végzett az első helyen, akik közül utóbbi első versenyén indult. Három csoportmérkőzésükön mindössze hét gémet veszítettek, majd az elődöntőben 6-1-re verték a Szabó-Józsa Katalin/Palotai Marianna párost.

A döntőben az csoportmeccseiket hat elvesztett gémmel abszolváló, majd az elődöntőben a Szabó Lilla/Táborszki Attila párost 6-3-ra legyőző Jeney Orsolya/Bíró Dénes kettős ellen 6-3-ra nyertek és megszerezték az aranyérmet, míg a bronzmeccsen a Szabó/Táborszki páros nyert 6-3-ra.