Páros győzelem Győrben
Farkas László cseh partnerével győzött a győri nemzetközi versenyen.

Először került megrendezésre kerekesszékes nemzetközi verseny a nyáron az Európai Ifjúsági Fesztiválra felépült győri teniszcsarnokban.

A 2500 dollár összdíjazású versenyen Farkas László szerepelt a legjobban a mieink közül, a cseh Markaloust 60 60-ra, az 5. kiemelt román Gaitát pedig 60 61-re verte, így bejutott az elődöntőbe, ahol a későbbi győztes 1. kiemelt osztrák Riegler győzte le 75 62-re.

A főtáblán Lelik Ferenc és Bovier György is nyerni tudott az első körben, a 16 között azonban mindketten kikaptak kiemelt ellenfeleiktől.

Párosban még ennél is tovább jutott, a cseh Utikal partnereként páros döntőt játszhatott, melyet 63 76(4) arányban nyert meg a Riegler/Pfunder páros ellen.

A vigaszágon Szabó Béla jutott el a fináléig, ő azonban az osztrák Fritz ellen két szettben kikapott.

A díjakat a verseny végén Röck Samu, Győr város díszpolgára, a magyar tornasport halhatatlan tagja adta át.