Tökéletes felkészülés
Szabó Béla három év után nyert újra versenyt, jövő héten pedig Olaszországba utazik.

A balatonfüredi Forrás Park Sportklub adott otthont a hazai kerekesszékes tenisz versenysorozat július 8-i állomásának.

A versenyen hét játékos indult, akik egy 4-es és egy 3-as csoportban mérték össze tudásukat, a körverseny végén pedig kialakult az elődöntő párosítása.

Az A csoportot Lelik Ferenc veretlenül nyerte, így a B csoport 2. helyezettjével, Vas Csabával játszhatott a döntőbe kerülésért, amit 6-2-vel sikerült is megvalósítania, míg az A csoportban második helyen végző Mézes János a B csoport veretlenül végző első helyezettjével, Szabó Bélával nem bírt, utóbbi 6-1-re győzött.

A bronzmeccsen végül Vas 6-4-re nyert Mézes ellen, míg a döntőben Szabó győzedelmeskedett 6-0 arányban és 2015 júliusa után újra tornagyőzelmet ünnepelhetett.

A győzelem most nagyon jól is jön neki, mert jövő héten Olaszországba utazik másodmagával egy nemzetközi tornára.