Nincs meglepetés
Farkas László egyéniben és Bovier Györggyel párosban is megnyerte a fedettpályás Országos Bajnokságot.

A győri Olimpiai Sportpark adott otthont a hétvégén a kerekesszékes Országos Bajnokságnak, melyen hosszú évek óta a legnagyobb létszámban vettek részt játékosok, összesen 14 versenyző ragadott ütőt a hétvége folyamán.

Az "A" kategória egyéni versenyszámában nem történt meglepetés, Farkas László, rengetegszeres magyar bajnok első három meccsén mindössze három gémet bukott, majd a döntő találkozón 64 64-re nyert Farkas Attila ellen, a bronzérmet pedig Bovier György szerezte meg, ezzel pedig kialakult a márciusi Világkupa-selejtezőre utazó csapat összeállítása.

Bovier György, Farkas László és Farkas Attila, mögöttük dr. Szűcs Lajos, Szabó László és Dányi Anita,

A 4. helyet Lelik Ferenc szerezte meg, aki 10 meccslabda hárítása után győzte le Szabó Bélát a helyosztón 64 46 76(8) 64-re, a 6. helyet pedig egyetlen quad kategóriába tartozó játékosunk, a quad világranglista 69. helyén szereplő Csiszár Attila szerezte meg, megelőzve Vas Csabát, Mézes Jánost és Szabó Lőrincet.

Farkas László duplázott, párosban is győzött Bovier Györggyel

Párosban a Farkas László/Bovier György páros győzedelmeskedett, a döntőben 64 60-ra legyőzve a Lelik Ferenc/Csiszár Attila párost, míg a bronzérmet a Farkas Attila/Mézes János páros szerezte meg.

Pokornyi Tamás, Nebehaj Barbara és Papp Csaba

A "B" kategóriában Pokornyi Tamás nem talált legyőzőre, a 2. helyen Nebehaj Barbara végzett, a bronzérmet pedig Papp Csaba szerezte meg, megelőzve Bihari Csabát és Inczédi Gergelyt, de párosban is Pokornyi-győzelem született, ezúttal Bihari Csaba oldalán, a döntőben 61 63-ra legyőzve a Papp Csaba/Inczédi Gergely duót.