Papírforma Győrben
Farkas László, Csiszár Attila és Pokornyi Tamás ünnepelhetett egyéi tornagyőzelmet a fedettpályás Országos Bajnokságon.

Véget ért az idei fedettpályás Országos Bajnokság a győri Olimpiai Sportparkban.

A főtábla küzdelmeit Farkas László nyerte, miután a döntőben 60 62-re legyőzte Lelik Ferencet, a bronzérmet pedig Farkas Attila szerezte meg a Szabó Béla elleni sikerrel.

Az 5. helyen Bovier György végzett, megelőzve Szabó Lőrincet, Csiszár Attilát és Mézes Jánost.

Párosban Farkas Attila és Szabó Béla szerezte meg a bajnoki címet, 64 62-re győzték le a Csiszár Attila/Lelik Ferenc párost a fináléban, a bronzérmet pedig a Farkas László/Mézes János duó szerezte meg, miután 63 36 10-5-re legyőzték a Bovier György/Szabó Lőrinc kettőst.

A második táblán Pokornyi Tamás a tavalyi évhez hasonlóan duplázott, egyéniben és ezúttal Nagy-Kuglicz Katával párosban is győzni tudott.

Egyéniben az ötös körmérkőzéses csoportot négy győzelemmel abszolválta, csak a második helyen végző Göböl Márk tudott szettet rabolni tőle, a bronzérmet pedig Nagy-Kuglicz Kata szerezte meg, megelőzve Bihari Csabát és Inczédi Gergelyt.

A hazai kerekesszékes tenisz történetében először rendezhettünk quad kategóriát, melynek döntőjében Csiszár Attila legyőzte Göböl Márkot és első egyéni bajnoki címét ünnepelhette.

Az eseményen részt vett Sütő Csilla, a Magyar Tenisz Szövetség főtitkára, Urr Anita, a Magyar Paralimpiai Bizottság főtitkára, Serfőző Eszter, a Győri Atlétikai Club tenisz szakosztály vezetője és Petrov Iván, Győr sportért felelős polgármesteri biztosa is, akik a díjátadásban is segítséget nyújtottak.