Ismét rekord létszámú induló a Play and Stay Csapatbajnokságon
Idén negyedik alkalommal került megrendezésre a 11 éven aluli versenyzőknek szervezett országos csapatverseny, amelyen több mint 220 fő igazolt játékos vett részt.

A 2013-ban útjára induló csapat versenysorozat a vadonat új Nemzeti Edzésközpont pályáin zajlott.

Míg az első versenyen se volt kevesebb nevezett mint 31 csapat, addig idén már 55 csapat indult a két napos selejtezőn, melynek döntője november 26-án lesz.
A 2015-ös fiú bajnok HTF Cso-Ko és lány bajnok SZVUK SE is újra ringbe szállt a bajnoki címért. A versenysorozat növekvő népszerűségét alátámasztandó, új csapatok is csatlakoztak a kiíráshoz.
Először vett részt a soproni SVSE, a szegedi Sportmánia Egyesület, a telki Utánpótlás SE, a kazincbarcikai Barcika TC, a szombathelyi Haladás VSE, a győri Panacor TC, a Zselicvölgye SE, illetve a budapestiek közül a Toro SE, a Teniszműhely és a Mini Garros SE.

A megnyitóra elfogadta meghívásunkat Szentirmay Erzsébet, aki az idei évben világbajnok lett vegyes párosban a 85 éven felüliek világbajnokságán, Kisgyörgy Gergely, korábbi Davis Kupa játékos, aki idén nem kis sikerrel tért vissza a nemzetközi mezőnybe és Valkusz Máté korábbi Junior Világranglista első helyezett, kétszeres Junior Grand Slam elődöntős. Ők hárman adták át a verseny főtámogatója a LISSÉ Édességgyár finom ajándékcsomagjait, amelyet minden induló megkapott. A cég először támogatta a rendezvényt, amelyen bemutatták az új FruitMax nevű terméküket is a gyerekeknek. A továbbjutók között végzett ismét a HTF Cso-Ko és a SZVUK SE, továbbá az Alfa TI, a Dunakeszi TK, a Pillangó SE, a Teniszműhely, a Pasarét TK, a M.E.S.E és a Vasas SC csapatai.
A döntőre november 26-án kerül sor, amelyen kisorsolásra kerülnek az egész évben zajló WILSON játék nyertesei is! A gyüjtőfüzetek még leadhatók az MTSZ irodában, vagy a verseny helyszínén! A döntősök ajándékait a Decathlon és a LISSÉ biztosítja!

A selejtezők táblái hamarosan olvashatók lesznek a Play and stay weboldal Csapatbajnokság aloldalán!